Fryzjer dla emerytów

Usługi fryzjerskie dla seniorów

 

 

Fryzjer dla emerytów

Kto powiedział, że seniorzy nie chodzą do fryzjera? Dbanie o siebie na emeryturze daje wiele radości – co może potwierdzić wielu naszych klientów. Modelowanie, strzyżenie, koloryzacja, ombre czy trwała – to wszystko i inne kompleksowe usługi fryzjerskie dla emerytów znajdziesz w naszym zakładzie „Między Grzebieniem a Nożyczkami”. Na tym jednak nie koniec – dla seniorów przygotowaliśmy również specjalną ofertę!

Fryzjer dla seniorów – co nas wyróżnia?

Wybierając się do fryzjera, również seniorzy pragną poczuć się atrakcyjnie, zadbanie i schludnie, a także móc skorzystać ze spersonalizowanych usług, dopasowanych do ich upodobań, stylu czy wieku. Doskonale to rozumiemy, dlatego jako profesjonalny fryzjer dla emerytów na Żoliborzu mamy do zaoferowania indywidualną obsługę i specjalną ofertę dla seniorów. Zapraszamy Panów i Panie, niezależnie od wieku, by pokazać im, jak mogą na nowo wyglądać atrakcyjnie i elegancko. Panie mogą u nas skorzystać z koloryzacji maskującej siwe włosy czy farbowania odrostów, ale także zrobić trwałą, baleyage, refleksy, dekoloryzację czy podciąć i wymodelować włosy. Klientki mogą więc niemal dowolnie zmieniać swoją stylistykę, a korzystając z naszego wsparcia i podpowiedzi dobrać optymalną fryzurę. Mamy do zaoferowania również szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych – m.in. z wykorzystaniem henny (rzęsy czy brwi), regulację brwi, wykonywanie loków czy upięć i koków. Słowem wszystko, czego potrzebuje zadbana Pani, by utrzymać swoją urodę w formie.

fryzjer dla seniorow

 

Modne fryzury dla emerytów – również dla Panów

Nie tylko Panie znajdą u nas ciekawe propozycje – u nas z szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych i stylistycznych skorzystają także Panowie. Seniorzy w naszym gabinecie mogą się nie tylko ostrzyc czy wymodelować włosy, ale także skorzystać z profesjonalnych usług barberskich – w tym ze strzyżenia i pielęgnacji brody oraz wąsów. Gwarantujemy, że każdy senior wyjdzie z naszego gabinetu fryzjerskiego zadbany i zadowolony!

Specjalna oferta – strzyżenie seniorów i inne usługi fryzjerskie ze specjalną zniżką!

Na tym jednak nie koniec! Dla emerytów przygotowaliśmy specjalne zniżki – 20% ceny usługi. Jeśli więc poszukują Państwo miejsca, gdzie świadczone są najwyższej jakości usługi fryzjerskie w świetnych cenach, a ponadto można liczyć na poradę i pomoc w dopasowaniu stylizacji, a ponadto jest przyjazne seniorom, to właśnie „Między Grzebieniem a Nożyczkami” będzie najlepszym wyborem. Zapraszamy w nasze progi i obiecujemy, że wyjdą Państwo od nas zadowoleni i odmłodzeni!