Fryzjer dziecięcy

Fryzjer dziecięcy Warszawa Żoliborz

 

Strzyżenie dzieci

Zadbane, schludnie ubrane i uczesane dziecko dobrze świadczy o swoich rodzicach. Niestety większość pociech nie przepada za czynnościami pielęgnacyjnymi. Niekiedy już samo mycie głowy malucha stanowi wyzwanie, a co dopiero strzyżenie! Jesteśmy tego świadomi, dlatego dokładamy starań, aby przekonać dzieci, że wizyta u fryzjera dla dzieci potrafi być niezapomnianym przeżyciem. Przygotowaliśmy dla nich szczególne atrakcje – między innymi prezent niespodziankę, który wywoła u niego dobre skojarzenia i pozytywnie nastawi na przyszłe wizyty. Natomiast rodzicom serwujemy pyszne cappuccino, które umili wspólnie spędzony czas. Strzyżenie dzieci to dla nas prawdziwa przyjemność i zrobimy wszystko, aby nasz doskonały nastrój udzielił się również naszym klientom – niezależnie od ich wieku.

fryzjer-dla-dzieci

 

Idealny fryzjer dla dzieci – czyli jaki?

Bez żadnych wątpliwości można powiedzieć, że fryzjer dziecięcy to osoba przygotowana do zadań specjalnych! Aby nim zostać, nie wystarczy tylko posiadać podstawowe umiejętności i sprawnie posługiwać się nożyczkami. Najmłodsi to bardzo wymagający klienci, do których należy mieć szczególne pojęcie. Jesteśmy tego świadomi, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi fryzjerami, którzy specjalizują się w strzyżeniu dziecięcym oraz wyróżniają się przyjemnym charakterem, przystępnością oraz cierpliwością. Zadbaliśmy również o staranną aranżację wnętrza, dzięki czemu odczuwalna jest w nim serdeczna i swobodna atmosfera.
Zdarzyło Ci się kiedyś, że Twoja pociecha podczas strzyżenia nie mogła usiedzieć w ruchu, uniemożliwiając wykonanie fachowcowi schludnej fryzury oraz wpędzając Cię w zakłopotanie? U nas nie musisz się tego obawiać. W naszym salonie na warszawskim Żoliborzu mamy odpowiednie podejście do dzieci i wiemy, że rozpiera je energia, dlatego korzystamy z atrakcyjnych fotelików, a strzyżenie dziecięce wykonujemy szybko i sprawnie. Wizyta w salonie fryzjerskim dla dzieci jest więc bezstresowa oraz przyjemna – zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Maluchy opuszczają go z uśmiechem na twarzy, a rodziców rozpiera duma, obserwując, jak dzielne są ich pociechy.

Dziecięce fryzury na każdą okazję

Czeka Cię pierwsza wizyta u fryzjera ze swoim dzieckiem? A może zbliża się ważna dla Was uroczystość i chcesz, aby Twoja mała księżniczka prezentowała się wyjątkowo? Fryzury komunijne dla dzieci to nasza specjalność – wykonujemy różnego rodzaju upięcia, loki i warkocze, które uzupełnią elegancką stylizację. Dziewczynkom z pewnością do gustu przypadną dekorację we włosach – na przykład w formie subtelnych kwiatów. Fryzury na komunie czy też fryzury na chrzciny dla dzieci nie tylko są wykonywane bardzo starannie, ale też w tempie dopasowanym do możliwości i potrzeb malucha. Przez cały czas priorytetem jest dla nas maksymalny komfort – zarówno rodziców, jak i dzieci. Aby umilić pociechom wizytę u fryzjera, z chęcią wyjaśniamy sposób działania używanych urządzeń oraz pokazujemy, co będziemy robić i w jakiej kolejności, Odpowiadamy też na wszelkie pytania, a nawet chętnie słuchamy, co spotkało ulubionego bohatera małego klienta w ostatniej bajce.