O nas
zaklad-fryzjerski-warszawa-zoliborz

Troszkę o nas

O salonie
„Między Grzebieniem a Nożyczkami” to salon fryzjerski, który stworzyliśmy po to, aby kreować wyjątkowe stylizacje. Fryzjerstwo to nie tylko nasza praca, ale i pasja. Dlatego stale doskonalimy nasze umiejętności. Staramy się uczyć od najlepszych i bierzemy udział w szkoleniach branżowych w Polsce w różnych akademiach m.in „Vidal Sassoon” „Zaremba Internacional Academy” „WS Academy” „Walczak Hair Play” „Montibello academy” „Męskie Zacięcie Academy & BarberShop” i za granicą, m.in. w Rzymie, Madrycie,Barcelonie,Ibizie,Maladze,Fuerteventurze czy w Maroko.

Wszystkie zabiegi w naszym salonie przeprowadzamy w pełni profesjonalnie, w miłej atmosferze. Z przyjemnością rozmawiamy z klientami o ich oczekiwaniach i staramy się tworzyć stylizacje w jak najwyższym stopniu odpowiadające ich wyobrażeniom. Wśród naszych usług można znaleźć profesjonalną koloryzację, skuteczną dekoloryzację, strzyżenie, modelowanie, balejaże, ombre, refleksy i trwałą ondulację. Wykonujemy także hennę brwi i rzęs. Na strzyżenie do naszego salonu zapraszamy również najmłodszych klientów.

W Między Grzebieniem a Nożyczkami dbamy o to, aby włosy były piękne, lśniące i dobrze odżywione. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone kosmetyki. Warto zaznaczyć, że jesteśmy salonem partnerskim i Ambasadorem hiszpańskiej marki Montibello. To producent wysokiej jakości preparatów do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów.

Nasz salon położony jest w Warszawie przy ulicy Elbląskiej 37. Dla naszych klientów cenna może być informacja o tym, że w pobliżu znajduje się wiele bezpłatnych miejsc parkingowych.
Zapraszamy na wizytę i zachęcamy do dokonywania rezerwacji online.

Ponad 50 modnych fryzur

Ponad 40 przebytych szkoleń

eKSpertów strzyżenia

Ponad 2000 pozytywnych opinii na Booksy